Zaufali nam

Początki współpracy z przemysłem i dla przemysłu to koniec lat siedemdziesiątych. Doświadczenie i wiedzę zawdzięczam właśnie swoim klientom. Zadania które stawiali, niejednokrotnie mogące wyglądać na niewykonalne, wyzwalały dodatkową energię i chęć znalezienia optymalnego rozwiązania. Największa przyjemność i satysfakcja, to właściwie opracowane i funkcjonujące rozwiązanie techniczne.

Uważam że równie ważnym jest umiejętność racjonalnego spojrzenia na zagadnienia nie tylko technicznego funkcjonowania systemu, ale również ekonomiczne uzasadnienie opłacalności projektu. Należy realizować tylko takie projekty, które przynoszą zamierzone korzyści. Jeżeli jest inaczej, trzeba również umieć powiedzieć – nie.

Poniżej przedstawiam wybrane firmy, dla których przygotowywałem rozwiązania, nadzorowałem fazę rozruchu lub prowadziłem obsługę posprzedażną. Praktycznie mogę stwierdzić, że we wszystkich sektorach przemysłu pracują rozwiązania i maszyny, które oferowałem. Począwszy od przemysłu ciężkiego, odlewni, hut, poprzez zakłady obróbki metalu, produkcji materiałów budowlanych, konstrukcyjne, przetwórstwa pasz i zbóż do zakładów farmaceutycznych i produkcji żywności.

Wszędzie tam zdobywałem wiedzę i doświadczenie od ludzi, którzy mnie zaufali.

Najlepszą rekomendacją i referencjami są zadowoleni klienci,
którzy bez wahania polecą „Ciebie” innym.

pasjonat i optymista inż. Dariusz Mierzejewski

Close Menu
×

Koszyk